Klima Bakımı

Yıllık ya da 6 ayda bir yapılması gereken periyodik bakımlar ile kullanmış olduğunuz klima’da oluşabilecek bir takım sorun ve arızaların
Önüne geçmek ve lejyoner hastalığı olarak bilinen mikrobik hastalığın önüne geçmek amacı ile yapılması gereken bakımlardır.

Bu bakımlar tamamen profesyonel ekipler tarafından yapılmalı, kullanılan özel solüsyonlar sayesinde klima iç ünitesinde oluşan lejyoner mikrobu ile  toz, kir, yağ tabakasını temizlemek ve klimayı tekrar temiz hava salınımı yapar konuma getirebilmek önemlidir. Bu yüzden bu işi lütfen bilmeyen kişilere yaptırmayınız.

Bursa’nın başta Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım olmak üzere Gürsu, Gemlik, Kestel ve Mudanya ilçelerinin tüm mahallelerine klima bakım hizmeti vermekteyiz.

Klima Bakımı Bursa En Servis – 0 224 221 16 31

Airfel servisialarko servisialtus servisiarcelik servisiariston servisibaymak servisi servisibeko servisibosch servisicarrier servisicartel servisidaikin servisidelonghi servisidemirdokum servisidenki servisielektroluks servisifranke servisifujitsu servisigalanz servisigeneralelectric servisihighlife servisihitachi servisihyundai servisiisisan servisiihlas servisiindesit servisilg servisipanasonic servisiprofilo servisiregal servisisanyo servisisiemens servisiraks servisimidea servisirubenis servisitermostar servisitronic servisitoshiba servisivaillant servisivestel servisiviessmann servisiyork servisizibro servisiwesten servisi